• آموزش زبان انگلیسی

  نظر به توانایی ذهنی کودکان در یادگیری و اهمیت زبان انگلیسی در دنیای امروز و آینده ،دانش آموزان پس از سطح بندی در قالب چهار ترم آموزشی در هر سال تحصیلی تحت نظارت مستقیم مجتمع فنی تهران به فراگیری زبان انگلیسی می پردازند و در سه مقطع زمانی با فاصله  دو  ، چهار و شش سال از شروع  آموزش  آمادگی  دریافت  سه سطح  از  مدرک  بین  المللی دانشگاه کمبریج انگلستان را پیدا می نمایند

 • آموزش زبان فرانسه

  آموزش  زبان  فرانسه  با  اولویت  دوم  آموزش  زبان  های  خارجی  در  این  مرکز  توسط  دپارتمان  زبان  فرانسه  موسسه آموزشی  ایران  زمین  و  با  همکاری  بخش  فرهنگی  سفارت  فرانسه  انجام  می  شود  و  دانش آموزان در سه مقطع زمانی با فاصله ی سه ، پنج و هفت  سال از  شروع  آموزش  آمادگی  دریافت  سه سطح  از مدرک بین المللی دلف پریم ( اولین  مدرک  فرانسه  کودکان  در  دنیا )  را  پیدا  می نمایند .

 • آموزش رشته های ورزشی

  شروع ورزش تخصصی از دوران کودکی ضمن آنکه  موجبات  سلامتی  و  تندرستی  دانش  آموزان  را  فراهم  می  آورد ، باعث  تقویت  قوای  فکری  و  نظم  روحی  آنان  می  گردد . با توجه به این مهم در این مرکز دانش آموزان پس از استعدادیابی ورزشی توسط کمیته ملی المپیک ، استعداد ورزشی خود را تا پایان دوران  تحصیل در ایران زمین در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب دنبال می نمایند.

آخرین خبر ها

مشاهده آرشیو
 • تريبون آزاد پايه چهارم

  تريبون آزاد پايه چهارم

  . يكى از مهمترين زمينه هاى رشد اجتماعى در بين كودكان ارتقا اعتماد به نفس به منظور ابراز وجود در جمع همسالان در برنامه تريبون آزاد است، دانش آموزان ايران زمين در اين برنامه درباره موضوعى خاص سمينار و سخنرانى خود را آماده مى كنند و در جمع همسالان به بيان ايده ها و نظرات خود مى پردازند دانش آموزان ديگر ضمن گوش دادن به صحبت ها و كنفرانس ايشان سوال هايى را مطرح كرده و انتظار پاسخگويى دارند اين پاسخگويى توسط دانش آموز موجب ارتقا مهارت هاى كنترل و پذيرش ديگرى ، مباحثه ، گفت و گو و ارتقا فرهنگ نقدپذيرى مى شود .

  برنامه تريبون آزاد يكى از مهمترين جنبه هاى آموزش غير مستقيم مهارت هاى زندگى در مجموعه ايران زمين است . دانش آموزان در پايه هاى چهارم ضمن سخنرانى درباره موضوع "نقاط ضعف و قوت من چيست؟"راه را براى رشد هيجانى خود هموار مى كنند.

  + اطلاعات بیشتر
 • سورپرايز ويژه

  سورپرايز ويژه

  زندگى بدون آموزش و آموزش بدون زندگى مفهومى ندارد. يادگيرى در لحظه رخ مى دهد. تعميم آموزه هاى كتاب درسى به زندگى روزمره يكى از مهمترين نكاتى است كه معلمان و آموزگاران مجموعه ايران زمين به آن توجه دارند. كودكان امروز براى زندگى فردا مهيا مى شوند، آنها در كنار ياد گرفتن مفهوم هاى انتزاعى كتاب ها در پى كسب مهارت هاى فردى و اجتماعى براى گذراندن زندگى بهتر ، شيرين تر و پربار تر هستند. در مجموعه ايران زمين توجه به اين نكته يكى از اساسى ترين و با اهميت ترين نكات آموزشى است. دانش آموزان در يك روز درخشان زمستانى ، در آشپزخانه مجهز ايران زمين همراه آموزگاران با ذوق خود به تهيه يك نيمروى خوشمزه براى صبحانه پرداختند.

  + اطلاعات بیشتر
 • ايونت تلفيقى تئاتر و سرود

  ايونت تلفيقى تئاتر و سرود

  توجه به شادى و روان شاد كودكان يكى از اهداف مهم مجموعه ايران زمين است. دانش آموزان در طى سال تحصيلى و در ترم اول و در شاخه هاى هنرى مختلف مشغول فعاليت بودند. اين فعاليت بنا به علاقه مندى و استعداد يابى خاصى كه در شروع سال تحصيلى سنجيده شده بود، صورت گرفت. آنها در شاخه هنرى خاص طبق انتخاب خود شركت كرده و يك ترم تحصيلى را به فعاليت،شادى و آموزش در آن رشته پرداختند. رفته رفته به انتهاى ترم اول نزديك مى شويم و در شاخه هاى مختلف جمع بندى صورت مى گيرد. يكى از ايونت هاى شاد و اثر بخش مجموعه ايران زمين ايونت تلفيقى تئاتر و سرود به عنوان يكى از ايونت هايى است كه خود دانش آموزان برگزار كننده ى آن هستند.در اين ايونت دانش آموزان گروه تئاتر و سرود و تقويت شنوايى به فعاليت و اجراى اثر بخش مى پردازند و دانش آموزان ديگر از اين اجرا لذت مى برند. 

  + اطلاعات بیشتر

مقالات علمی و آموزشی

مشاهده آرشیو
 • + اطلاعات بیشتر

  30 کار 30 ثانیه ای برای داشتن زندگی بهتر

  رفتار و طرز برخورد، شالوده و پایه ی موفقیت است. یک انسان سخاوتمند با رفتار و منشی مثبت مطمئناً کامیاب خواهد شد. اگر رفتارتان را تغییر دهید، ادراکتان، اعمالتان و زندگی تان را تغییر داده اید؛ و ب...
 • + اطلاعات بیشتر

  چگونه هوش اکتسابی کودکان را بسنجیم.

  هوش همواره موضوعی جالب و جذاب برای پژوهشگران بوده و هست. این كه چرا برخی افراد باهوش‌ترند و این هوش چگونه شكل می‌گیرد و از كجا می‌آید. بر این اساس طی چند دهه انسان‌شناسان و محققان علوم پزشكی ...
 • + اطلاعات بیشتر

  اجتماعی کردن فرزندان

  در جوامع كنوني، اغلب والدين خواستار آنند كه فرزندانشان بتوانند راه و روش زندگي خود را به درستي انتخاب كنند يعني اين كه مثلاً به دانشگاه و ديگر مراكز عالي راه يابند و يا در انتخاب همسر دچار هيچ ...